Послуги / Аерозйомка

Масштабні події на відкритому просторі/Спорт

Спортивні ігри, змагання, музичні фестивалі. Тільки зйомка з висоти дозволить передати види і атмосферу місця, де проводилась подія.

Нерухомість

Широко застосовується для презентаційних роликів нерухомості, котеджних селищ, зйомка земельних ділянок для подальшого будівництва чи продажу. Отримання геодезичної/картографічної інформації.

Бізнес

Цей вид зйомки дозволяє одним поглядом охопити все підприємство,  інформативно продемонструвати будівництво об'єкта будь-яких розмірів, знімати в обмеженому просторі, а також - проникнути туди, куди не змогла б дістатися жодна людина.

Кіно/Кліпи

Для кіновиробництва даний вид зйомки вигідний можливістю зняти необхідні, але котрих інколи так не вистачає для повноти картини, кадри з висоти пташиного польоту.

Дізнатися вартість
або зателефонуйте за номером:
+ 38 093 776 56 16

Послуги:

Проведення однокамерних і багатокамерних онлайн-трансляцій

UkrStream.TV організує для Вас або Вашої компанії/організації онлайн-трансляцію будь-якої складності, котра не поступається за якістю та ефективністю телевізійним трансляціям

Читати далі

Організація телемостів

Іноді, важливо не тільки бачити трансляцію, а й приймати безпосередню учать в заході, знаходячись при цьому за десятки, сотні, а той тисячі кілометрів. Для цього, UkrStream.TV може організувати для Вас телеміст.

Читати далі

Мультикамерна зйомка і запис

Одночасно з трансляцією заходу чи телемостом ми можемо вести для вас одночасний запис з усіх камер, котрі використовуються в телемовленні.

Читати далі

Постпродакшн (монтаж и мастерінг)

Тільки завдяки грамотному монтажу, якісній графіці, вмілому зведенню звуку і тонкій колористиці запис вашого заходу може отримати закінчений товарний вигляд.

Читати далі

Запит вартості