[Послуги][Послуги]

Онлайн-трансляції подій по всьому світу

Онлайн-трансляції подій по всьому світу

Глобальні події:

Міські свята, концерти, урочисті церемонії
Спортивні турніри й змагання
Прес-конференції та ділові форуми
Дебати, виступи політиків ті суспільних діячів
Дізнатися вартість
або зателефонуйте за номером:
+ 38 093 776 56 16
Онлайн-трансляції подій по всьому світу

Аерозйомка FullHD в режимі ONLINE:

Тільки зйомка з висоти зможе передати види й атомсферу
на місці проведення події.

Така транслція стає унікальною.

Дізнатися вартість
або зателефонуйте за номером:
+ 38 093 776 56 16

Чому онлайн-мовленя?

Люди в повсякденному житті все більше покладаються на зір і слух. Це обумовлено прискоренням ритму життся, урбанізацією, глобалізацією й розвитком технологій. Люди розучилися читати. При цьому, телеаудиторія "старіє". Суспільство перейшло від екранів телевізорів до смартфонів і планшетів. Суспільство перейшло в онлайн.

Онлайн трансляція - це, передача через Інтернет в реальному часі зображення і звуку, котра може вестися з будь-якої точки для необмеженої кількості глядачів.

Технологія інтернет-мовлення мобільна й потребує значно менших затрат,  ніж класичне телебачення. Аудиторія, котра переглядає онлайн трансляції, збільшується в рази, в порівнянні з тою, котра присутня, безпосередньо на події. Причому, ця аудиторія вимоглива й труднодоступна для звичних маркетингових інструментів.

Онлайн трансляцію можливо приймати на більшості сучасних мобільних пристроїв (ноутбук, планшет, смартфон), а значить, глядач може переглянути її практично всюди.

Чому саме UkrStream.TV?

Команда UkrStream.TV - це колектив однодумців, котрі маються великий досвід роботи на телебаченні, в кіно, рекламі й PR. Один той факт, що ми змогли створити й запустити такий складний проект як UkrStream.TV всього за декілька днів, свідчить про нашу мобільність, гнучкість, вміння нестандартно мислити й швидко приймати рішення.

Послуги:

Аерозйомка

Цей вид зйомки дозволяє одним поглядом охопити все підприємство, інформативно продемонструвати будівництво об'єкта будь-яких розмірів, знімати в обмеженому просторі, а також - проникнути туди, куди не змогла б дістатися жодна людина.

Читати далі

Проведення однокамерних і багатокамерних онлайн-трансляцій

UkrStream.TV організує для Вас або Вашої компанії/організації онлайн-трансляцію будь-якої складності, котра не поступається за якістю та ефективністю телевізійним трансляціям

Читати далі

Організація телемостів

Іноді, важливо не тільки бачити трансляцію, а й приймати безпосередню учать в заході, знаходячись при цьому за десятки, сотні, а той тисячі кілометрів. Для цього, UkrStream.TV може організувати для Вас телеміст.

Читати далі

Мультикамерна зйомка і запис

Одночасно з трансляцією заходу чи телемостом ми можемо вести для вас одночасний запис з усіх камер, котрі використовуються в телемовленні.

Читати далі

Постпродакшн (монтаж и мастерінг)

Тільки завдяки грамотному монтажу, якісній графіці, вмілому зведенню звуку і тонкій колористиці запис вашого заходу може отримати закінчений товарний вигляд.

Читати далі

Запит вартості