16-17 квітня в Києві пройде міжнародний фестиваль WEGAME

16-17 квітня в Києві пройде міжнародний фестиваль WEGAME

Дата публікації: 12/04/2016

16-17 квітня 2016 рік Київ накриє хвиля інтерактивних розваг - міжнародний фестиваль WEGAME. Шанувальники віртуальних світів і електронних розваг вже активно купують квитки.

Гості фестивалю зможуть познайомитися з розробниками і відвідати презентації найсвіжіших проектів, купити новітні гри, геймпади, професійні ігрові миші і інше важливе для кожного гравця обладнання. Фанатів поп-культури чекають сувеніри, статуетки улюблених персонажів фільмів та ігор.

Всі гості фестивалю, які зберуть команду, зможуть взяти участь у турнірі з кіберспорту. Змагання будуть проходити по Dota 2 і Counter-Strike: GO (на персональних комп'ютерах), а також по Mortal Kombat і FIFA (на ігрових консолях). Кращою командою дістанеться грошовий приз, іншим переможцям - цінні подарунки від партнерів заходу.

Приємний сюрприз чекає фанатів культової гри Hearthstone: Heroes of Warcraft. У спеціальній ігровій зоні вони битимуться за цінні призи від компанії Blizzard.

Особливим призом від партнера фестивалю, команди WePlay, стануть квитки на LAN-фінал по Dota, який буде проходити з 29 квітня по 1 травня (Міжнародної виставковий центр).

Також в рамках фестивалю відбудеться конкурс косплея. Переможці отримають цінні призи від спонсорів заходу. Правила конкурсу та форма заявки - тут: http://wegame.com.ua/ru#cosplay

Для розробників ринку ігрової індустрії, виробників і дистриб'юторів ігрового обладнання і ПЗ участь у фестивалі - це можливості:

проаналізувати реакцію майбутніх клієнтів на свою продукцію;
запустити рекламну кампанію, налагодити нові контакти;
вивчити вподобання споживачів;
обмінятися досвідом з іншими представниками індустрії.

З користю проведуть час видавці розважальної літератури, дистриб'юторські кінокомпанії, представники спеціалізованих ігрових ЗМІ, соціальних ком'юніті і онлайн-порталів.

--

16-17 квітня, НСК «Олімпійський»
Сайт: http://wegame.com.ua