Статті

Сенат США затвердив оборонний бюджет з новими санкціями проти "Північного потоку-2"

Сенат США затвердив оборонний бюджет США на 2021 фінансовий рік, у якому передбачені нові санкції проти російського газопроводу "Північний потік-2"

Читати повністю
Дві пастки для Nord Stream 2: що означають нові санкції США проти російського проєкта

Палата представників, а за нею і Сенат Конгресу США підтримали новий, розширений пакет санкцій проти Nord Stream 2.

Читати повністю
Комментарий: Кремль пытается выдать за победу поражение

В рамках имперской логики многие называют Путина главным победителем карабахской войны. Но это тактический успех. В жертву принесены стратегические интересы России, считает Иван Преображенский.

Читати повністю
Коментар: Путін - несподіваний переможець війни в Карабасі

Коментар: Путін - несподіваний переможець війни в Карабасі Путіну вдалося переломити ситуацію у війні в Нагірному Карабасі в свою користь. Поразка Вірменії може покласти кінець демократичного експерименту в країні, вважає оглядач FAZ Райнхард Фезер.

Читати повністю
Немецкий эксперт: Мир в Карабахе - серьезный успех внешней политики России

Эксперт Германского общества внешней политики (DGAP) Андраш Раш в интервью DW оценил рост влияния России на Южном Кавказе, российско-турецкие отношения и перспективы нынешнего правительства Армении.

Читати повністю
"Вірменія на колінах": турецькі ЗМІ про угоду щодо Карабаху

В ході конфлікту в Нагірному Карабасі Туреччина в 2020 році відкрито підтримувала Азербайджан. Новина про досягнення домовленості між Єреваном і Баку викликала радість у турецьких ЗМІ.

Читати повністю
100 днів революції в Білорусі. Цифри

Минуло 100 днів після президентських виборів у Білорусі, які відбулися 9 серпня. Відтоді у цій країні тривають найбільші в історії незалежної Білорусі акції протесту.

Читати повністю
Прем’єр Польщі попередив про найбільшу небезпеку завершення "Північного потоку-2"

Трубопровід "Північний потік-2" підриває енергетичну політику ЄС зсередини та є особливо небезпечним через свій вплив на Німеччину. Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у статті, опублікованій в неділю, 13 вересня, в німецькій щоденній газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Читати повністю
Боррель натякнув, що долю "Північного потоку-2" після отруєння Навального має вирішити Німеччина

Глава дипломатії ЄС зазначив, що рішення щодо подальшої долі газогону "Північний потік-2", після отруєння російського опозиціонера Алєксєя Навального, має приймати Німеччина, а не Євросоюз.

Читати повністю