Послуги / Організація телемостів

Іноді, важливо не тільки бачити трансляцію, а й приймати безпосередню учать в заході, знаходячись при цьому за десятки, сотні, а той тисячі кілометрів. Для цього, UkrStream.TV може організувати для Вас телеміст.

Прийом телемостів використовують вже достатньо давно. Але тільки зараз, з розвитком онлайн-мовлення, вони стали доступними як ніколи до цього.

Спікери на різних континентах можуть виступити перед аудиторією й повноцінно поспілкуватись в режимі телемосту.

Спеціалісти UkrStream.TV візьмуть на себе всю роботу по організації телемосту, включаючи попереднє тестування з спікерами.

Дізнатися вартість
або зателефонуйте за номером:
+ 38 093 776 56 16

Послуги:

Аерозйомка

Цей вид зйомки дозволяє одним поглядом охопити все підприємство, інформативно продемонструвати будівництво об'єкта будь-яких розмірів, знімати в обмеженому просторі, а також - проникнути туди, куди не змогла б дістатися жодна людина.

Читати далі

Проведення однокамерних і багатокамерних онлайн-трансляцій

UkrStream.TV організує для Вас або Вашої компанії/організації онлайн-трансляцію будь-якої складності, котра не поступається за якістю та ефективністю телевізійним трансляціям

Читати далі

Мультикамерна зйомка і запис

Одночасно з трансляцією заходу чи телемостом ми можемо вести для вас одночасний запис з усіх камер, котрі використовуються в телемовленні.

Читати далі

Постпродакшн (монтаж и мастерінг)

Тільки завдяки грамотному монтажу, якісній графіці, вмілому зведенню звуку і тонкій колористиці запис вашого заходу може отримати закінчений товарний вигляд.

Читати далі

Запит вартості